Viena stipriausių draudimo brokerių bendrovių Lietuvoje

  Ir tą sakome ne mes, o mūsų klientai, kuriuos per savo veiklos laikotarpį skaičiuojame jau milijonais! Profesionalumas, išskirtinis dėmesys, kruopštumas, įsiklausymas į poreikius ir efektyvūs sprendimai – tai mūsų pažadas kiekvienam klientui. Pažadus vykdyti mums padeda: stipri komanda – 22 profesionalūs brokeriai, skambučių centras, konsultuojantis 7 dienas per savaitę; platus fizinio aptarnavimo tinklas – 2300 aptarnavimo taškų; šiuolaikiški sprendimai – internetinė parduotuvė ir mobilioji programėlė. Kad ir kokio draudimo jums reikės – turėsime ką pasiūlyti.

  22

  Licencijuoti draudimo brokeriai

  4

  Savarankiški pardavimo kanalai

  167.000

  Sutarčių per metus

  5

  Fizinio aptarnavimo padaliniai

  Atstovaujami partneriai Lietuvoje

  Bendradarbiaujame su visoms didžiausiomis Lietuvoje veikiančiomis draudimo bendrovėms. Tai reiškia, jog klientams galime užtikrinti platų draudimo produktų spektrą bei suteikti galimybę lyginti pasiūlymų sąlygas. O tai leidžia pasirinkti kiekvienam tinkamiausią draudimo sprendimą!

  Atstovaujami užsienio partneriai

  Jei Lietuvoje veikiančių draudimo bendrovių pasiūlymų nepakanka, sprendimų ieškome net ir už tūkstančių kilometrų. Dirbame ir su ilgametę patirtį turinčiais, patikimais bei gerai žinomais užsienio draudikais. Todėl galime patenkinti net ir ypatingus klientų poreikius, pateikdami individualiai pritaikytus draudimo sprendimus.

  Naudinga žinoti

  Perlo draudimas Naujienos
  Patarimai, kaip sutaupyti draudžiantis
  Perlo draudimas Naujienos
  Kelionių draudimas: kodėl jis būtinas kiekvienam keliautojui?
  Plačiau
  Perlo draudimas Naujienos
  Į mūsų partnerių gretas jungiasi dar viena patyrusi įmonė
  „Perlo draudimo brokeris“ pradeda bendradarbiavimą su techninę pagalbą kelyje teikiančia įmone „Redgo“. Ilgametė patirtis tiek Lietuvoje, tiek tarptautinėje rinkoje, profesionalūs...
  Plačiau