Džiugios žinios motociklų sporto gerbėjams. Tęsdami partnerystę su Lietuvos motociklų sporto federacija bei draudimo įmone „Balcia Insurance“ – artėjančiam motokroso sezonui siūlome specialius draudimo pasiūlymus.

IR TRASOJE, IR NAMUOSE

Ekstremalams skirtas nelaimingų atsitikimų draudimas – ne tik formalumas, leidžiantis dalyvauti motosporto treniruotėse bei varžybose, bet ir rimta finansinė pagalvė.

Traumos – itin dažnos šios sporto šakos palydovės, su kuriomis koja kojon žengia piniginiai sunkumai, pavyzdžiui, kuriam laikui prarandamas darbingumas, patiriamos išlaidos reabilitacijai ir t.t. Tad būtent nelaimės atveju gaunama draudimo išmoka leidžia rūpintis atsistatymu be papildomo streso dėl patiriamų nuostolių.

O svarbiausia, jog šis nelaimingų atsitikimų draudimas galioja 24/7. Tai reiškia, kad apsauga veikia ne tik trasoje, bet ir buityje – namuose, dirbant, poilsiaujant ir pan.

70 CENTŲ PER DIENĄ?

Panagrinėkime konkretų pavyzdį. Remiantis statistika, dažniausia motociklininko trauma – lūžęs raktikaulis. Įvykus tokiai traumai jūsų nelaimingų atsitikimų draudimo išmoka galėtų būti, pavyzdžiui, 5 proc. nuo sutartyje numatytos draudimo sumos. Jei ta suma 15 000 Eur – išmoka būtų skaičiuojama taip: 15.000*0,05= 750 Eur. O pats draudimas per metus jums kainuotų 270 Eur, t.y. apie 70 centų per dieną.

Kuo didesnė draudimo suma, tuo didesnė išmoka nelaimės atveju.

DAUGIAU INFORMACIJOS TELEFONU, PAŠTU IR PRIE ARTIMIAUSIO PERLO TERMINALO

„Perlo draudimo brokeris“ gali pasiūlyti įvairios apimties nelaimingų atsitikimų draudimą palankiausiomis sąlygomis.

Įsigyti vienkartinį draudimą galite stabtelėję prie artimiausio „Perlo“ terminalo.

Jei domina metinis draudimas, susisiekite elektroniniu paštu [email protected] ar telefonu 1652 su mūsų aptarnavimo centru, konsultuojančiu visas septynias dienas per savaitę.