Bet kada bet kuris iš mūsų galime patekti į tokią situaciją, kai už padarytą žalą vien atsiprašymo nebepakaks. Gal apliesite kaimynų butą, gal jūsų šuo kam nors įkąs, galbūt jūsų vaikas žaisdamas kieme nubrozdins kieno nors automobilį, gal riedėdami elektriniu paspirtuku kliudysite praeivį… Galimų probleminių situacijų daugybė, bet joms visoms užtenka vos vieno sprendimo – įsigyti asmens civilinės atsakomybės draudimą.

Kas yra asmens civilinės atsakomybės draudimas?

Šis draudimas atlygina jūsų, jūsų šeimos nario (arba kartu gyvenančio asmens) ar augintinio netyčia padarytą žalą kitų asmenų sveikatai ir/ar turtui.

Tai reiškia, jog apsidraudę jūs saugote tiek savo finansinį stabilumą, tiek santykius su aplinkiniais. Netyčia pridarius jiems nuostolių – neprireiks nei varginančių bei pykčius dažnai įplieskiančių derybų, nei sukti galvą, iš kur gauti papildomų pinigų. Nukentėję tiesiog gaus padarytos žalos atlyginimą – draudimo išmoką.

Ką svarbu žinoti apie asmens civilinės atsakomybės draudimą?

Asmens civilinės atsakomybės draudimo draudžiamųjų įvykių sąrašas ilgas. Į jį patenka tiek tokios tipinės situacijos kaip kaimynų užliejimas, padaryta žala išsinuomotam automobiliui, vaikų išdaigos, pasibaigusios sugadintu turtu. Tiek ne taip dažnai pasitaikantys atvejai, pavyzdžiui, jei leidžiantis nuo kalno neklauso slidės ir apgadinate aplinkinių turtą, pildamas arbatą netyčia nuplikote svečią ar ant kaimyno tvoros iš jūsų kiemo nuvirsta medis.

Tiesa visus draudžiamuosius įvykius sieja civilinės atsakomybės kilimo sąlygos:

  • Neteisėti veiksmai ir/ar nepakankamas apdairumas ir rūpestingumas.
  • Priežastinis ryšys tarp jūsų (ne)veikimo ir kilusios žalos.
  • Pati žala turi būti reali, apskaičiuojama/įrodoma. Asmens civilinės atsakomybės draudimas neatlygina menamos žalos

Kaip gauti labiausiai jūsų poreikius atitinkantį asmens civilinės atsakomybės draudimą?

Norėdami atrasti jums tinkamą draudimą, suteikite sau galimybę palyginti kelių draudikų pasiūlymus.

Pasinaudoję „Perlo draudimo brokerio“ paslauga jūs galėsite greitai ir patogiai gauti įvairių draudimo įmonių asmens civilinės atsakomybės draudimo sąlygas, jas palyginti ir – pasirinkę tinkamiausią variantą – iškart sudaryti sutartį.

Susisiekite elektroniniu paštu ar telefonu su mūsų aptarnavimo centru, konsultuojančiu visas septynias dienas per savaitę. Arba tiesiog stabtelkite ir visą informaciją gaukite prie jums artimiausio „Perlo“ terminalo.