Asmens draudimas

  Gyvybės draudimas

  Šis draudimas suteikia apsaugą apraustojo paveldėtojams. Apdraustojo asmens mirties atveju šeima gauna draudimo sumos dydžio išmoką, tad tampa lengviau išspręsti finansinius iššūkius. Klausiate – tai koks yra geriausias gyvybės draudimas? Atsakymas kiekvienam individualus. Geriausias tas – kuris atitinka jūsų poreikius. „Perlo draudimo brokeris“ gali padėti jums juos išsigryninti, o tuomet ir pateikti kelių draudikų pasiūlymus palyginimui. Nesvarbu, ar jus domina gyvybės draudimas mėnesiui ar gyvybės draudimas metams, kokia suma norite draustis, nuo kokių konkrečiai rizikų – kreipkitės ir mes padėsime jums gauti norimą pasiūlymą.

  Nelaimingų atsitikimų draudimas

  Šis asmens draudimas suteiks finansinę paramą, jei staiga ir netikėtai patirsite sužalojimus. Priklausomai nuo pasirinktų draudimo rizikų draudimo bendrovė moka draudimo išmokas apdraustajam susižalojus, susirgus, tapus neįgaliam ar mirus. Juk nuo nelaimingų atsitikimų niekas neapsaugotas… Bet kiekvienas gali būti nuo jų apdraustas! Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų yra geriausias būdas užtikrinti finansinį stabilumą netikėtumų kupinoje kasdienybėje – o drausti galite ne tik save, bet visą šeimą. Šeimos draudimas užtikrina finansinę apsaugą kiekvienam jos nariui. Kreipkitės ir mes padėsime jums gauti norimą pasiūlymą.

  Asmens civilinės atsakomybės draudimas

  Šis draudimas atlygina žalą, jūsų ar jūsų šeimos nario padarytą:

  • kitų asmenų sveikatai ir/ar gyvybei;
  • kitų asmenų turtui;
  • išsinuomotam turtui;
  • gamtai.

  Riedėdamas paspirtuku kliudėte praeivį? Apgadinote išsinuomotą mašiną? Vaikas žaisdamas išdaužė kaimyno langą? Situacijų – kuomet galite netyčia pakenkti kitiems – daug ir įvairių. O sprendimas vienas ir paprastas. Pasinaudokite juo! Tegul asmens civilinės atsakomybės draudimas leidžia jums jaustis ramiau – tiek psichologiškai, tiek finansiškai. Kreipkitės ir mes padėsime jums gauti geriausią pasiūlymą.

  SPECIALUS PASIŪLYMAS MOTOCIKLININKUI

  Patinka rizika, greitis ir du ratai? Atsiminkite, kad tokiu atveju reikalingas ne tik draudimas motociklui. Pasinaudoję „Perlo draudimo brokerio“ paslaugomis apsidrauskite nelaimingų atsitikimų draudimu patys ir būkite saugūs prie motociklo vairo! Draudimo apsauga galioja visą parą (*darbo ir laisvalaikio metu 24/7), visame pasaulyje, išskyrus Ukrainą, Baltarusiją ir Rusiją. Apsauga galioja netgi mėgėjiškai užsiimant motosportu, dalyvaujant neprofesionaliose varžybose.

  Susipažinkite su draudimo taisyklėmis

  Produkto IPID

  Draudimas nuo erkių sukeliamų ligų

  Bijote erkės – įsigykite draudimą. Įkandus erkei ir susirgus viena iš erkių sukeliamų ligų (pvz. Laimo liga, erkiniu encefalitu ir pan.), draudimo bendrovė išmokės draudimo kompensacijas, kurias galėsite panaudoti gydymuisi ir/ar reabilitacijai.

  Gaukite pasiūlymą

  Investicinis vaiko gyvybės draudimas

  Stengiatės užtikrinti saugią ir šviesią savo atžalos ateitį? Tuomet geriausias sprendimas yra investicinis vaiko gyvybės draudimas! Jis veikia ir kaip gyvybės draudimas vaikams – tai reiškia, jog suteikia finansinę paramą atsitikus nelaimei. Tačiau tuo pačiu šis draudimas gali padėti sukaupti kapitalą vaiko mokslams, svarbiam pirkiniui ar savarankiško gyvenimo pradžiai. O pasitelkę į pagalbą „Perlo draudimo brokerį“ gausite net kelis šio draudimo pasiūlymus iš skirtingų bendrovių. Tad galėsite palyginti kainas bei sąlygas – ir pasirinkti jūsų bei jūsų vaiko poreikius geriausiai atitinkantį variantą.

  Gaukite pasiūlymą

  Sveikatos draudimas

  Sveikata – brangiausias turtas. Tad ir dėmesio jai turėtume skirti atitinkamai. Deja, sveikatos apsaugos sistema apkrauta ir kartais veikia per lėtai, todėl gauti reikiamos pagalbos – užtrunka. Tokiu atveju gelbėja privatus sveikatos draudimas. Asmens sveikatos draudimas suteikia galimybę greičiau gauti sveikatos apsaugos paslaugas, t.y. gydytis savo nuožiūra pasirinktoje sveikatos priežiūros įstaigoje, atlikti tyrimus, pirkti vaistus, lankytis pas odontologą bei naudotis įvairiomis kitomis sveikatinimo paslaugomis.

  Gaukite pasiūlymą

  ASMENS DRAUDIMAS

  Nelaimingų atsitikimų draudimas suteiks finansinę paramą po nelaimingo atsitikimo sutrikus sveikatai ar patyrus kūno sužalojimus.
  Pagrindinės draudimų nuo nelaimingų atsitikimų draudžiamos rizikos: mirtis, neįgalumas, traumos, kritinės ligos ir t.t.
  Įprastai draudimo išmokos dydis priklauso nuo draudimo sumos ir patirto kūno sužalojimo masto. Pvz. Jūsų draudimo suma 10.000 Eur, jūs susilaužėte ranką, draudimo taisyklėse nurodoma, kad patyrus rankos lūžį yra mokama 5 proc. draudimo sumos, tikėtinas draudimo išmokos dydis 10.000*5%=500 Eur.