Kai jums tampa reikalingas draudimas – turite kelis variantus. Galite kreiptis į konkrečią draudimo kompaniją – tačiau taip kyla rizika permokėti už draudimą, mat neturėsite progos palyginti gauto pasiūlymo su kitais esančiais rinkoje. Galite vykdyti kelių draudimo bendrovių apklausą, susirinkti gautus pasiūlymus ir tuomet bandyti juos lyginti – tačiau šiuo atveju, visų pirma, jūs neabejotinai gaišite savo brangų laiką, nes turėsite siuntinėti užklausas ar net vykti į bendrovių atstovybes. Visų antra, jums prireiks specifinių žinių, nes draudimo produktai yra sudėtingi ir labai dažnai draudikai konkuruoja ne tik kainomis, bet ir apsaugų apimtimis. Pavyzdžiui, keli draudikai gali pasiūlyti apdrausti automobilį ta pačia kaina, tačiau tik į vieno jų pasiūlymą įeis galimybė gauti pakaitinį automobilį.

Tad ką daryti?

Sprendimas yra! Kreipkitės į draudimo brokerius ir leisti jiems viskuo pasirūpinti už jus. Draudimo brokeriai greitai pateiks jums jau surinktus visų draudikų pasiūlymus, išryškins kiekvieno jų  privalumus bei pakonsultuos. Jums teliks pasirinkti labiausiai jūsų poreikius atitinkantį variantą.

Kuo skiriasi draudimo brokeriai ir draudimo kompanijos?

Draudimo bendrovė ir draudimo brokeris turi esminių skirtumų. Draudimo bendrovė teikia draudimo apsaugą – atsitikus draudžiamajam įvykiui moka draudimo išmoką. Tuo tarpu draudimo brokeris teikia konsultavimo paslaugas – padeda nepaklysti draudimo bendrovių pasiūlymuose.

Kiekvienas draudikas nori parduoti savo produktą ir nebūtinai įsigilina į kliento poreikius bei situaciją. Tuo tarpu draudimo brokeris padės jums suvokti, ką konkrečiai jūs apsaugote pasirinkę vieną ar kitą pasiūlymą, kokios paslaugos jums priklauso atsitikus draudžiamajam įvykiui ir pan.

Esame profesionalūs draudimo brokeriai

Kalbant konkrečiai apie „Perlo draudimo brokerį“ – tai jau dešimtmetį skaičiuojanti viena stipriausių draudimo brokerių įmonių Lietuvoje, kurios komandą sudaro net 28 profesionalūs brokeriai, skambučių centras, konsultuojantis visas septynias dienas per savaitę, bei platus fizinio aptarnavimo tinklas – su daugiau nei 2300 aptarnavimo taškų. Dirbame tam, kad jūs greitai ir paprastai gautumėte geriausius automobilio, kelionių, asmens, sveikatos, turto ir kitų draudimų pasiūlymus.

Draudimo bendroves, su kuriomis bendradarbiaujame, skaičiuojame dešimtimis

Bendradarbiaujame su visomis Lietuvoje veikiančiomis draudimo kompanijomis, taip pat turime ir parterių užsienyje. Todėl galime jums pateikti visų draudimo bendrovių pasiūlymus palyginimui bei nešališkai pakonsultuoti.

Be jokių rūpesčių – jums tinkamiausias draudimas internetu ar terminale

Naudodamiesi specialiomis „Perlo draudimo brokerio“ skaičiuoklėmis galėsite greitai ir patogiai gauti geriausius automobilio bei kelionių draudimo pasiūlymus ir iš karto sudaryti sutartis tiesiog internetu – tiek naudodamiesi kompiuteriu, tiek mobiliąja programėle. Kitų rūšių draudimus įsigysite mums paskambinę, parašę elektroniniu paštu, ar tiesiog stabtelėję prie jums artimiausio „Perlo“ terminalo.