Gjensidige draudimas internetu

  Gjensidige – viena iš pirmaujančių draudimo įmonių Skandinavijoje ir Baltijos šalyse, įkurta dar 1816 metais Norvegijoje. Per ilgą istoriją įmonė įgijo klientų pasitikėjimą ir sukūrė stiprią reputaciją dėl aukštos kokybės draudimo paslaugų ir patikimo aptarnavimo. Gjensidige tikslas – užtikrinti savo klientams saugumą ir ramybę kasdienėje veikloje.

  Gjensidige siūlomos draudimo paslaugos

  Automobilių draudimas

  „Gjensidige“ siūlo visapusišką automobilių draudimą, apimantį tiek privalomąjį civilinės atsakomybės draudimą, tiek savanorišką KASKO draudimą. Šios paslaugos suteikia apsaugą nuo įvairių rizikų, tokių kaip eismo įvykiai, vagystės ar gamtos stichijos.

  Turto draudimas

  Apsaugokite savo namus ir vertybes su „Gjensidige“ turto draudimu. Ši paslauga apima gyvenamųjų patalpų, asmeninio turto ir civilinės atsakomybės draudimą, padedančią atlyginti nuostolius dėl gaisro, užliejimo, vagystės ar kitų netikėtų įvykių.

  Kelionių draudimas

  „Gjensidige“ kelionių draudimas užtikrina jūsų saugumą ir komfortą kelionės metu. Ši paslauga apima medicininių išlaidų padengimą, bagažo apsaugą ir kelionės atšaukimo ar nutraukimo išlaidų kompensaciją.

  Sveikatos draudimas

  Pasirūpinkite savo ir savo šeimos sveikata su „Gjensidige“ sveikatos draudimu. Ši paslauga teikia galimybę gauti aukštos kokybės medicininę priežiūrą, apimančią gydytojų konsultacijas, tyrimus, procedūras bei stacionarines paslaugas.

  Kodėl rinktis Gjensidige?

  „Gjensidige“ išsiskiria patikimumu, profesionalumu ir greitu nuostolių atlyginimu. Pasirinkdami „Gjensidige“ draudimo paslaugas per mus, užtikrinate sau ir savo artimiesiems saugumą bei ramybę kasdienėje veikloje. Pasinaudokite mūsų partnerio patirtimi ir rinkitės patikimą draudimo sprendimą.