Augintiniai – mūsų šeimų nariai, kurie suteikia daug džiaugsmo, bet ir reikalauja daug rūpesčio. Kad pastarojo būtų mažiau, siūlome pasirūpinti gyvūnų draudimu. Jei augintiniui atsitiks nelaimė, užklups liga ar jis pridarys žalos aplinkiniams – šis draudimas padengs susijusias išlaidas.

Gyvūnų draudimas: kodėl verta drausti augintinį?

Skirtingos draudimo įmonės siūlo skirtingas gyvūnų draudimo naudas. Vis tik pagrindinės jų yra šios:

  • Jei augintinis susirgs ar patirs traumą, draudimas padengs gydymo išlaidas. Tai reiškia, jog galėsite kreiptis į veterinarijos kliniką, suteikti geriausią gydymą ir vaistus.
  • Draudimas atlygins augintinio įsigijimui patirtas išlaidas, jei gyvūnas dings – pabėgs ar bus pavogtas.
  • Jei dėl ligos ar nelaimingo atsitikimo prarasite augintinį, gausite išmoką. Ji galbūt padės įsigyti naują šeimos draugą.
  • Jei augintinis pridarys nuostolių aplinkiniams, draudimas juos atlygins.

Augintinio draudimas: į ką atkreipti dėmesį?

  • Kokios būklės turi būti augintinis. Dažniausiai draudikai apibrėžia, kokio amžiaus ir kokios sveikatos turi būti augintinis, kad galėtų būti apdraustas. Skirtingos draudimo kompanijos gali turėti skirtingus kriterijus.
  • Kokiose veterinarijos klinikose galima gydytis. Kai kurie draudikai bendradarbiauja tik su tam tikromis veterinarijos klinikomis, todėl apriboja galimybę laisvai rinktis gydymo įstaigą.
  • Iš anksto išsiaiškinkite iki kokios sumos bus padengiamos gydymo, paieškų ar nuostolių tretiesiems asmenims atlyginimo išlaidos, ar bus taikoma išskaita.
  • Žalos reguliavimo procesas. Kadangi atsitikus nelaimei labai svarbu greitis ir užtikrintumas, svarbu iš anksto išnagrinėti, kokia tvarka turėsite informuoti draudiką apie įvykį, kada ir kaip jums bus kompensuojamos išlaidos.

Gyvūnų draudimas: net ir galvijams

Nors gyvūnų draudimu dažniausiai domisi kačių ar šunų savininkai, iš tiesų šis draudimas gali būti taikomas ir kitiems augintiniams, egzotiniams gyvūnams, paukščiams ar net galvijams, avims, ožkoms, arkliams ir t.t.

Kaip gauti geriausią gyvūno draudimą?

Norėdami atrasti labiausiai poreikius atitinkantį gyvūno draudimą, suteikite sau galimybę palyginti kelių draudikų pasiūlymus

Pasinaudoję „Perlo draudimo brokerio“ paslauga jūs galėsite greitai ir patogiai gauti įvairių draudimo įmonių gyvūnų draudimų sąlygas, jas palyginti ir – pasirinkę tinkamiausią variantą – iškart sudaryti sutartį.

Susisiekite elektroniniu paštu ar telefonu su mūsų aptarnavimo centru, konsultuojančiu visas septynias dienas per savaitę. Arba tiesiog stabtelkite ir visą informaciją gaukite prie jums artimiausio „Perlo“ terminalo.