Dažno vairuotojo sąmonėje įsitvirtinusi nuostata, jog kasko draudimas geriausias, todėl jį įsigijęs – bet kokiu atveju neprašausi. Vis tik realybė tokia, jog skirtingi draudikai tą patį draudimą gali traktuoti nevienodai ir siūlyti skirtingas apsaugas bei naudas. Tad prieš įsigyjant, kiekvienam turėtų būti aktualus klausimas –  tai kuris yra tas geriausias kasko draudimas?

Kas yra kasko draudimas?

Suprasti, kuo yra ypatingas kasko draudimas, lengviausia lyginant jį su privalomuoju vairuotojo draudimu.

Transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimo (TPVCAD) objektas –  vairuotojo civilinė atsakomybė. Vadinasi, šis draudimas atlygina dėl jūsų kaltės nutikusių eismo įvykių žalą kitiems asmenims.

O kasko draudimo objektas – transporto priemonė. Priklausomai nuo to, ar tai motociklo kasko draudimas ar automobilio kasko draudimas – jis atlygins žalą, padarytą jūsų motociklui ar automobiliui. Ir ne tik tada, jei įvyks eismo įvykis, dėl kurio būsite kaltas jūs. Bet ir esant kito kaltei ar apskritai, jei transporto priemonė bus apvogta, pavogta, apgadinta vandalų, ugnies, stichinių nelaimių.

Į ką būtina atkreipti dėmesį renkantis kasko draudimą?

Skirtingų draudikų siūloma skirtinga kasko draudimo kaina – jau turėtų sufleruoti, kad po tuo pačiu pavadinimu slypi ne vienodos apsaugos bei naudos.

Rinkdamiesi kasko draudimą būtinai atkreipkite dėmesį:

  • ar į jį įeina vairuotojo ir keleivių draudimas nuo nelaimingų atsitikimų;
  • ar draudžiama automobilio įranga (pvz.: padangos, stiklai, amortizatoriai ir pan.);
  • ar suteikiama techninė pagalba kelyje; jei taip – kokioje teritorijoje;
  • ar suteikiama galimybė pasinaudoti pakaitiniu automobiliu; jei taip – kokiomis sąlygomis;
  • kokiuose autoservisuose bus galima pasinaudoti remonto paslauga; ar nereikės primokėti už naujų originalių dalių naudojimą.

Kasko draudimo kainos priklauso ir nuo to, koks pasirenkamas franšizės (išskaitos) dydis. Išskaita – tai nuostolių dalis, kurią, įvykus draudžiamajam įvykiui, sumokate jūs pats. Kuo didesnę išskaitą pasirenkate, tuo mažesnė yra draudimo įmoka.

Suteikite sau galimybę palyginti kelių draudikų pasiūlymus

Pasinaudoję „Perlo draudimo brokerio“ paslauga jūs galėsite greitai ir patogiai gauti įvairių draudikų kasko draudimų pasiūlymus, juos palyginti ir – pasirinkę tinkamiausią – iškart sudaryti sutartį. Susisiekite elektroniniu paštu ar telefonu su mūsų aptarnavimo centru, konsultuojančiu visas septynias dienas per savaitę. Arba tiesiog stabtelkite ir visą informaciją gaukite prie jums artimiausio „Perlo“ terminalo. Greita, paprasta, patogu – tai „Perlo draudimo brokeris“!