Nuo nelaimių nei vienas neapsaugotas, bet kiekvienas gali būti pasiruošęs pakelti jų sukeltus finansinius sunkumus. Tereikia įsigyti draudimą nuo nelaimingų atsitikimų. Ir jį renkantis nepraleisti pro akis kelių svarbių detalių.

Kuo naudingas nelaimingų atsitikimų draudimas?

Kai įvyksta nelaimė, dažniausia nukenčiama tiek fiziškai, tiek emociškai, tiek finansiškai. Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų leidžia rūpintis savo sveikatos ir emocinės būklės atstatymu be papildomo streso dėl patiriamų išlaidų ir nuostolių. Paprasčiau tariant, nelaimės atveju gaunama draudimo išmoka padeda susikurti geresnes gydymosi ir reabilitacijos sąlygas bei kurį laiką kompensuoja pajamų sumažėjimą netekus darbingumo.

Į ką būtina atkreipti dėmesį draudžiantis nuo nelaimingų atsitikimų?

Sąvokos. Nelaimingas atsitikimas – sąvoka, į kurią galima sutalpinti labai daug ir įvairių situacijų. Vis tik apsidrausti nuo jų visų tiesiog neįmanoma, todėl svarbiausia prieš įsigyjant draudimą įsigilinti, kaip nelaimingą atsitikimą apibrėžia draudikas. Dažniausiai nelaimingu atsitikimu draudimo kontekste vadinamas staigus ir netikėtas įvykis, kuris pakenkia sveikatai ar tampa mirties priežastimi. Kaip vienas iš tokių netikėtų įvykių įvardinamas ir susirgimas kritine liga – tačiau po šia sąvoka slypinčių ligų sąrašas pas skirtingus draudikus taip pat gali būti skirtingas.

Draudimo apimtis. Išsiaiškinti, ar draudimas galioja didesnės rizikos sąlygomis – pavyzdžiui, profesionaliai ar mėgėjiškai sportuojant, aktyviai leidžiant laisvalaikį (kopinėjant, slidinėjant ir kt.), kelionių užsienyje metu.

Išmokos mokėjimo tvarka. Įsigilinti, kada ir kaip būtina informuoti draudiką apie įvykį, kokius dokumentus reikia pateikti, per kiek laiko ir kokiomis dalimis gausite išmoką ir pan.

Galimybė apdrausti ne tik save, bet ir kitus

 Apdrausti nuo nelaimingų atsitikimų galima ir vaikus, tėvus ar net visą šeimą iškart.

Pastarasis draudimo būdas turi tiek savo pliusų, tiek minusų. Pavyzdžiui, draudžiant visą šeimą dažniausiai sutaupoma nei draudžiant kiekvieną atskirai. Tačiau skirtingo amžiaus tarpsniuose skiriasi potencialios rizikos, tad labai svarbu, kad draudimo sąlygos nebūtų visiems vienodos.

Kaip gauti geriausią draudimą nuo nelaimingų atsitikimų?

Norėdami atrasti labiausiai jūsų poreikius atitinkantį draudimą, suteikite sau galimybę palyginti kelių draudikų pasiūlymus

Pasinaudoję „Perlo draudimo brokerio“ paslauga jūs galėsite greitai ir patogiai gauti įvairių draudimo įmonių nelaimingų atsitikimų draudimo sąlygas, jas palyginti ir – pasirinkę tinkamiausią variantą – iškart sudaryti sutartį.

Susisiekite elektroniniu paštu ar telefonu su mūsų aptarnavimo centru, konsultuojančiu visas septynias dienas per savaitę. Arba tiesiog stabtelkite ir visą informaciją gaukite prie jums artimiausio „Perlo“ terminalo.