Lietuvoje visiems, sėdantiems už mašinos vairo, būtinas automobilio draudimas. Kokia apsauga ir pagalba kelyje turi būti užtikrinta TPVCA draudimu – apibrėžia transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo įstatymas, tad nagrinėdami skirtingų draudimo bendrovių pasiūlymus sąlygų skiltyje skirtumų rasti neturėtumėte. Vis tik įvairovė prasideda pažvelgus į kainas. Pasirodo, pastarosios, nors ir siūlant tą patį draudimą, gali skirtis net keletą kartų.

Tad ką daryti? Keliauti į visas draudimo bendroves ir po vieną susirinkti galimus pasiūlymus? Mintyse skaičiuojate jums žinomus draudikus ir purtote galvą, nes esate įsitikinę, kad prireiks per daug laiko bei pastangų? Turime sprendimą!

Su „Perlo draudimo brokeriu“ – jums tinkamiausias privalomasis transporto priemonės vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas (TPVCAD)

Siekdami nepermokėti už privalomąjį vairuotojo draudimą pasitelkite „Perlo draudimo brokerį“.  Pasinaudoję mūsų paslauga greitai ir jums patogiausiu būdu gausite kelių draudimo bendrovių pasiūlymus vienoje vietoje, tad galėsite juos palyginti ir pasirinkti jums tinkamiausią.

Automobilio draudimas internetu, susisiekus telefonu ar terminale

Su „Perlo draudimo brokeriu“ gauti pasiūlymų rinktinę ir apdrausti automobilį galėsite internetu – pasinaudodami mūsų automobilio draudimo skaičiuokle. Jei neturite kompiuterio po ranka – ne bėda, nes mus galite rasti ir savo telefone, parsisiuntę mobiliąją aplikaciją. Netinka nei vienas iš išvardintų variantų? Tuomet susisiekite eletroniniu paštu ar telefonu su mūsų aptarnavimo centru, konsultuojančiu visas septynias dienas per savaitę. Arba tiesiog stabtelkite ir sutartį pasirašykite prie jums artimiausio „Perlo“ terminalo. Greita, paprasta, patogu – tai „Perlo draudimo brokeris“!