SPECIALUS PASIŪLYMAS

  Pasirūpinkite savo turto saugumu! Terminale jūsų laukia ypatingas būsto draudimo pasiūlymas!

  Būsto ir jo valdytojo civilinės atsakomybės draudimo sąlygos nuo 2022 07 15

  Būsto ir jo valdytojo civilinės atsakomybės draudimo informacinis dokumentas nuo 2020-07-15

  pagalba namuose

  Pagalba namuose

  Kai namuose įvyksta nelaimė, dažnai reikalinga ir meistro pagalba. Pasirinkę šį draudimą, visada būsite tikri, kad sulauksite tokių paslaugų:
  • profesionali meistro konsultacija įvykus avarijai namuose;
  • pagalba vandentiekio vidaus tinklų avarijos atveju;
  • pagalba kanalizacijos vidaus tinklų avarijos atveju;
  • pagalba sugedus elektros instaliacijai;
  • pagalba užvirtus medžiui;
  • avarinis durų atrakinimas;
  • pagalba išdužus lango stiklui;
  • pagalba sugedus šildymo sistemai;
  • buitinės technikos prijungimas;
  • perkraustymo paslauga.

  Gaukite pasiūlymą
  dviratis

  Dviračio/elektrinio paspirtuko draudimas

  Mėgstate važinėti dviračiu/paspirtuku? Pasirūpinkite savo transporto priemone, o taip pat – ir savimi bei aplinkiniais. Galimos draudimo apsaugos:
  • apsauga dviračio/paspirtuko vairuotojui – patyrus nelaimingą atsitikimą;
  • apsauga dviračiui/paspirtukui – įvykus dviračio/paspirtuko vagystei, gedimui;
  • paspirtuko/dviračio valdytojo civilinė atsakomybė.

  Gaukite pasiūlymą
  civil

  Asmens civilinės atsakomybės draudimas

  Asmens civilinės atsakomybės draudimas suteiks Jums ir Jūsų šeimos nariams finansinę apsaugą tuo atveju jei netyčia sukelsite žalą tretiesiems asmenims.
  Galimos draudimo apsaugos:
  • žala kitų asmenų sveikatai ir/ar gyvybei;
  • žala kitų asmenų turtui;
  • žala išsinuomotam turtui;
  • žala gamtai.

  Gaukite pasiūlymą

  Turto draudimas

  Būsto draudimas

  Šis draudimas atlygina žalą, nutikusią jūsų nekilnojamam turtui (būsto luboms, grindims, sienoms, stogui ir pan.). Priklausomai nuo to, kur gyvenate – tai gali būti jūsų namo draudimas, buto draudimas, o gal ir vasarnamio. Nekilnojamo turto draudimas gali atlyginti žalą, patirta dėl ugnies, užliejimo, vagystės, gamtinių reiškinių (vėtros, liūties ir pan.) bei kitų staiga ir netikėtai įvykusių įvykių. Klausiate – tai koks yra geriausias būsto draudimas? Atsakymas kiekvienam individualus. Geriausias tas – kuris atitinka jūsų poreikius. „Perlo draudimo brokeris“ gali padėti jums juos išsigryninti, o tuomet ir pateikti kelių draudikų pasiūlymus palyginimui.

  Turto valdytojo civilinės atsakomybės draudimas

  Turto valdytojo civilinės atsakomybės draudimas apsaugos nuo finansinių nuostolių, jei jūsų būste įvyks gedimas, dėl kurio sugadinsite kaimynų turtą. Įvyko vandentiekio avarija ir vanduo padarė kaimynų turtui žalos? Jei turėsite draudimą, jūsų padaryta žala bus atlyginta. Situacijų – kuomet galite netyčia pakenkti kitiems – daug ir įvairių. O sprendimas vienas ir paprastas. Pasinaudokite juo! Tegul turto valdytojo civilinės atsakomybės draudimas leidžia jums jaustis ramiau ir apsaugoti kitų turtą.

  Būste esančio gyventojų turto draudimas

  Šis draudimas apsaugos jūsų buityje naudojamus daiktus (baldus, buitinę techniką, kompiuterius, mobiliuosius telefonus, juvelyriką ir pan.). Priklausomai nuo pasirinktų draudimo rizikų, šis draudimas atlygins žalą, patirtą dėl ugnies, užliejimo, vagystės, gamtinių reiškinių (vėtros, liūties ir pan.) bei kitų staiga ir netikėtai įvykusių įvykių. Tiesa, pasiklysti tarp daugybės draudikų pasiūlymų nesunku – juolab kad yra galimybė kilnojamąjį turtą drausti tiek nauja atkuriamąja verte, tiek rinkos verte ar likutine verte. Kreipkitės į mus ir jums pateiksime net kelių draudimo bendrovių pasiūlymus palygimui bei nešališkai pakonsultuosime.

  Gyventojų turto draudimas – draudimo paslauga, skirta apsaugoti jums priklausantį nekilnojamą ir kilnojamą turtą nuo sugadinimo ar sunaikinimo.

  Galima apdrausti nekilnojamą turtą, kilnojamą turtą ir turto valdytojo civilinę atsakomybę. Nekilnojamasis turtas: pastatai, patalpos, butai, statiniai ir visi su jais susieti įrenginiai (langai, durys ir kt.) Kilnojamasis turtas: televizoriai, kompiuteriai, baldai, drabužiai ir kt. Turto valdtytojo civilinė atsakomybė – finansinė apsauga, kuomet dėl jūsų turte įvykusios avarijos žalą patiria tretieji asmenys (pvz. trūkus vamzdžiui užliejami kaimynai).

  Būsto draudimo kaina priklauso nuo ketinamo drausti statinio konstrukcijos (medis, mūras), nuo draudimo sumos, turėtų įvykių.